O firmie 

Firma działa na rynku od sierpnia 1992r. świadcząc usługi w zakresie doradztwa, produkcji i sprzedaży oprogramowania, sprzedaży i serwisu sprzętu komputerowego, instalacji i serwisu sieci komputerowych.

Od 1994r. rozpoczęła się nasza stała współpraca z jednostkami Służby Zdrowia, kiedy to zostały podpisane pierwsze umowy na całościową obsługę informatyczną. W chwili obecnej naszymi stałymi klientami są przychodnie z terenu Bydgoszczy i okolic, Pałuckie Centrum Zdrowia sp. z o.o. w Żninie, ponadto współpracujemy z Hospicjum im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy

Jednostki te zostały wyposażone w zestawy komputerowe z systemem Windows, większość z nich zainwestowała w położenie sieci strukturalnej pracującą pod kontrolą systemów Linux lub Windows. Oprócz oprogramowania biurowego (MS Works, MS Office, Open Office) korzystają one również z programów naszego autorstwa:

  • system płacowo-kadrowy "KWAK-Płace" (współpracuje z najnowszą wersją Płatnika)
  • system finansowo-księgowy "KWAK-FiKs" - rozliczanie Środków Trwałych
  • system obsługi przychodni "Pacjent"
  • program archiwizujący

Dokładamy starań, aby każdy z naszych klientów posiadał możliwość korzystania z Internetu przy pobieraniu aktualnych informacji z witryn NFZ, ZUS i innych. Od 2001 r. proponujemy naszym klientom założenie własnej strony internetowej. Można tam umieścić podstawowe dane teleadresowe, jak również informacje bieżące np. ofertę opieki zdrowotnej, programy profilaktyczne. Jest również możliwość założenia skrzynek poczty internetowej, aby umożliwić szerszy kontakt przychodni z pacjentami (obecnymi jak i potencjalnymi), elektroniczną wymianę danych z ZUS (deklaracje miesięczne), zdalną (z siedziby firmy) interwencję serwisu przy problemach z oprogramowaniem i elektroniczną wymianę danych z NFZ.

Oferujemy również jako partner firmy Comarch systemy ERP: dla mikro i małych firm - CDN Opt!ma oraz dla średnich i dużych przedsiębiortstw - CDN XL.

Copyright © 2012 SCS Bydgoszcz, Wszelkie prawa zastrzeżone, ostania aktualizacja: 02.2011 Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w opisie produktów moga być znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Podane ceny zostały przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w myśl przepisów prawa handlowego.