Tworzenie stron WWW 

 

Oferujemy Państwu tworzenie stron WWW

Nasza oferta obejmuje:

  • rejestrację dowolnej domeny dla klienta
  • serwer WWW dla przygotowywanej witryny
  • firmowe konta e-mial dla klienta
  • wykonanie projektu strony
  • panel administracyjny do zarządzania treścią (CMS)

 

Po co mi strona WWW?
Jak pokazują badania 61% Polaków ma w domu komputer, a znacza ich część podłączona jest do Internetu. Oznacza to ogromną liczbę potencjalnych klientów, ktorzy do wyszukiwania ofert i produktów nie używają już książki telefonicznej ale wyszukiwarek Internetwych. WItryna WWW to podstawowy element kontaktu z klientem w wirtualnej sieci.

Co to jest domena?
Domena to inaczej adres w sieci Internet pod którym można znaleźć naszą stronę internetwą.. Domeną jest na przykład adres: scs.com.pl lub onet.pl. Najczęściej jako nazwę domeny wybiera się nazwę firmy lub wyrazy odpowiadające branży w jakiej działa firma klineta.

Po co mi serwer?
Serwer jest niezbędnym elementem nowej strony internetowej. To wysokiej klasy komputer podłączony do sieci Internet przez 24h na dobę na którym uruchomiona jest nowa strona WWW klienta. Serwer obsługuje tez pocztę e-mail dzięki czemu wiadomości mogą docierać do adresata.

Co mi daje Panel Administracyjny?
Panel Zarządzający witryną to rozwiazanie, które pozwala klinetowi na samodzielną zmianę treści witrny WWW bez angażowania osób trzecich. Klient (lub osoba odpowiedzialna za wizerunek firmy) może poprawiać, dodawać treści na stronie oraz wykonywać inne czynności związane z jej obsługą.

Jak będzie wyglądał projekt strony?
Projekt jest całkowicie dostosowany do wymagań klienta, związany z jego branżą oraz oczekiwaniami. Służymy pomocą w określeniu wymagań co do strony i proponujemy pewne rozwiązania, które mogą być przydatne klientowi w przyszłości.