Ustalenie numeru konta bankowego w ramach przyszłej umowy UZUPEŁNIENIE

Dodano: 2012-10-30

W portalu Szoi pojawił się nowy komunikat, który przytaczamy ponizej:

Uprzejmie informujemy, iż wszyscy Świadczeniodawcy składający dokumentację dotyczącą umów na rok 2010 zobowiązani są również do wypełnienia (na każdy typ umowy oddzielnie) w portalu SZOI wniosku dotyczącego ustalenia numeru konta bankowego w ramach przyszłej umowy.

Świadczeniodawcy lecznictwa uzdrowiskowego powinni złożyć w systemie SZOI wnioski do przyszłych umów (rodzaj wniosku: w ramach przyszłej umowy; rok: 2010; typ umowy: Lecznictwo uzdrowiskowe; oddział = dla każdego OW NFZ, z którym Świadczeniodawca będzie miał podpisaną umowę).

Wniosek obligatoryjnie musi zostać złożony na serwerze Centralnym i obsłużony w systemie SOZAF. Przeniesienie informacji do systemu FK Oddziału nastąpi po zaimportowaniu umów na 2010 do systemu oddziałowego.

Wypełnione wnioski należy przesłać na adres:

Kujawsko- Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ
ul. Mickiewicza 15
85-071 Bydgoszcz

UWAGA!!!
Wnioski o ustalenie numerów kont bankowych dla przyszłych umów należy złożyć do wszystkich typów umów podpisywanych na 2010 rok. Brak przekazanego i przyjętego wniosku uniemożliwi zatwierdzenie załącznika rzeczowo-finansowego, a w konsekwencji realizację i rozliczanie świadczeń.

Aktualizacja 14.12.2009:

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie NFZ. Link tutaj.